Działasz w kole naukowym i realizujesz innowacyjne projekty? Chciałbyś zdobyć środki na ich rozwój? Weź udział w konkursie 3Mind i wygraj 10 tysięcy złotych!
3Mind to konkurs skierowany do studentów aktywnie działających w Kołach Naukowych. To już III edycja tego wydarzenia, które na celu ma promocję polskiej nauki i współpracy między światem biznesu a uczelniami. 3Mind to nie tylko możliwość pozyskania grantu na rozwój działań Koła, ale i możliwość wypromowania projektu oraz pozyskania wiedzy mentorskiej.

Ta inicjatywa pokazuje, że projekty powstające przy polskich uczelniach mają ogromny potencjał. – opowiada Tomasz Duda, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju 3M w Polsce – Zawsze chętnie wspieramy realizacje studenckie: przekazujemy produkty 3M do ich realizacji, dzielimy się wiedzą, szkolimy. 3Mind jest dodatkowo wyjątkową okazją do zaprezentowania swoich działań w ramach szerokiego gremium gości zaproszonych do udziału w inicjatywie. Projekty studenckie będą również promowane przez nasze media społecznościowe – stwierdza.

Aby wziąć udział w Konkursie, wystarczy nagrać krótki materiał filmowy i do 20 maja przesłać go poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Oceniane będą: kreatywność, merytoryka projektu, sposób jego prezentacji, innowacyjność i potencjał rynkowy prowadzonego przedsięwzięcia.

Współorganizatorem konkursu jest Fundacja Rozwoju Politechniki Wrocławskiej. Inicjatywa objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Wrocław oraz Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych.

Więcej informacji na: konkurs3Mind.pl
Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Link YT do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=o4ATgluwfOI
Link do ściągnięcia materiału: https://drive.google.com/file/d/1E9rRoGegsC-visVENj5ktF2weRujQxn6/view