b_200_150_16777215_0_0_images_artykuly__2018_9_edukacja_34g3546fgv34464431245.jpg
Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej uruchamia koleją edycję studiów podyplomowych Postgraduate Studies in Accounting in Finance. To ciekawa propozycja dla menedżerów zainteresowanych zdobyciem międzynarodowych i wysoko cenionych w branży finansowej kwalifikacji ACCA. Dla osób zainteresowanych - webinarium informacyjne już 13 września.

Program jest przeznaczony dla aktywnych, pracujących osób, które pragną udoskonalać swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie finansów. Adresowany jest do pracowników działów rachunkowości i finansów w międzynarodowych przedsiębiorstwach, gdzie językiem roboczym jest angielski.  

„Bierzemy pod uwagę szczególne potrzeby dojrzałego studenta. Kursy będą prowadzone w dwudniowych sesjach, które nie zakłócą pracy lub życia rodzinnego. Program studiów trwa tylko rok, dlatego będzie intensywny i efektywny”- mówi Robert Patterson, opiekun merytoryczny studiów.

Wykłady oraz warsztaty poprowadzą wybitni fachowcy łączący teorię z praktyką. W gronie wykładowców będą: prof. Barłomiej Nita, kierownik Katedry kierownik Katedry Teorii Rachunkowości i Analizy Finansowej UE we Wrocławiu, Robert Patterson kanadyjski bankier i wykładowca z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem, autor popularnych kompendiów z zakresu rachunkowości i finansów. Zajęcia poprowadzą również Dariusz Bargieł członek ACCA, wieloletni wykładowca sprawozdawczości finansowej z międzynarodowym doświadczeniem, czy też Grzegorz Ziółkowski członek ACCA, menedżer finansowy i licencjonowany doradca podatkowy.

Program studiów opracowany został w oparciu o najnowsze trendy w biznesie i ponad 25-letnie doświadczenie Szkoły w prowadzeniu studiów MBA dla polskiej i międzynarodowej kadry menedżerskiej.

Kluczowe zalety programu Postgraduate Studies in Accounting & Finance:
  • Rozpoznawalność międzynarodowego certyfikatu ACCA na rynku pracy
  • Ukończenie studiów jest jednoznaczne z zaliczeniem egzaminów F5, F7, F9 w standardzie ACCA
  • Do wyboru dwie ścieżki specjalizacyjne F6/F8 lub Global Business Services
  • Uzyskanie dyplomu renomowanej polskiej uczelni
  • Dwujęzyczny program nauczania
  • Wysokokwalifikowany zespół dydaktyczny
  • Dostęp do najwyżej jakości materiałów badawczych i przygotowawczych


Zajęcia ruszają w grudniu. Dla zainteresowanych organizowana jest sesja informacyjna on-line 13 września o 17:00 oraz dzień otwarty 10 października o 18:00. Formularz rekrutacyjny oraz więcej informacji o studiach dostępne są na stronie www.biznes.edu.pl

Organizatorem studiów  jest Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej jest jednym  z liderów edukacji menedżerskiej w Polsce z ponad 25 -letnią tradycją współpracy z renomowanymi  uczelniami założycielskimi: HEC Paris, London Business School oraz NHH - Norwegian School of Economics z siedzibą w Bergen. Misją Szkoły jest kształcenie odpowiedzialnych liderów biznesu. W ramach naszych programów edukacyjnych menedżerowie otrzymują zestaw praktycznych umiejętności istotnych dla skutecznego zarządzania firmą i zespołami ludzkimi. Szczególny akcent położony jest na zrozumienie i adaptację technologii przyszłości. Szkoła może poszczycić się prestiżową międzynarodową akredytacją dla programów MBA - EPAS. Programy Szkoły plasują się w czołówkach polskich rankingów MBA, zostały także docenione w rankingach międzynarodowych.