b_200_150_16777215_00_images_artykuly_05_17_raben_11jk4534532g35fd2.jpg

15 maja 2017 roku Grupa Raben otwiera nowy oddział w Rumunii. Dzięki niemu klienci Raben Logistics Rumunia będą mieli do dyspozycji magazyny tranzytowe o powierzchni 4300 m2 zlokalizowane w trzech miejscach na terenie całego kraju. Nowa jednostka zlokalizowana jest w strefie przemysłowej, niedaleko autostrady w Cluj-Napoca.


-Wybór Cluj-Napoca jako naszej nowej lokalizacji był prosty, ponieważ ten rejon rozwija się bardzo dynamicznie, a sam oddział znajduje się w łatwo dostępnej strefie przemysłowej, niedaleko autostrady.Zbudowanie dobrze rozwiniętej sieci dystrybucyjnej w Rumunii wymaga naszej obecności w Cluj. - mówi Valentin Storoj, Dyrektor Generalny Raben Logistics Rumunia.

Samo miasto stanowi naturalne połączenie między Rumunią a Węgrami więc ta inwestycja Grupy Raben ma na celu uproszczenie przepływu towarów między tymi krajami.Nowy oddział spółki może obsługiwać Klientów w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego z magazynu tranzytowego o powierzchni 1300 m2 z trzema rampami załadunkowymi i zatrudnia czterech pracowników.

Spółka Raben Logistics Rumunia działa od roku 2016 w dwóch lokalizacjach, w Bukareszcie i w Arad i zatrudnia 20 pracowników. Spółka jest idealnym partnerem w transportach FTL, LTL i drobnicowym w kraju oraz w Europie. Raben Logistics Romania oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, niezależnie od ich wielkości i branży.

-Klienci naszej Grupy działają na terenie Transylwanii i naszym obowiązkiem jest oferowanie im jak najlepszych rozwiązań. Cluj Napoca, to największe miasto w rejonie Transylwanii - wyjaśnia Valentin Storoj.

Plany spółki obejmują dalszą ekspansję w Cluj-Napoca, również w zakresie usług logistyki kontraktowej.