b_200_150_16777215_00_images_artykuly__2019_3_lppl_3455fdgdf334tg4.jpg
Polska firma odzieżowa LPP rozbudowała budynek magazynowy na terenie kompleksu Segro Logistics Park Stryków. Obecnie powierzchnia obiektu sięga 46,6 tys. mkw.

Obiekt powiększył się o 16 tys. mkw. W magazynie po rozbudowie znajduje się czterdzieści docków, sześć combi-docków, umożliwiających obsługę zarówno pojazdów dostawczych jak i użytkowych, dzięki czemu możliwa jest szybsza realizacja zamówień oraz cztery docki „0”. W budynku zainstalowano również kurtyny powietrzne nad ośmioma dockami i oświetlenie LED. Docki w części odbioru zamówień są częściowo przeszklone budynek otrzymał certyfikat BREEAM z oceną Very Good. W obiekcie zamontowano również system automatycznie rozpoznający tablice rejestracyjne.

Centrum dystrybucyjne LPP w Segro Logistics Park Stryków obsługuje kanał e-commerce firmy. Produkty wysyłane z budynku trafiają do Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, krajów bałtyckich, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Węgier. – Cieszymy się, że tak prężnie rozwijająca się firma, jak LPP, ponownie zaufała Segro i powierzyła nam dalszą rozbudowę. Staramy się wszystkim naszym klientom zapewnić możliwości rozwoju w lokalizacji, którą wybrali jako optymalną dla prowadzenia swojej działalności i jesteśmy dumni, że udało się to nam także tym razem – mówi Waldemar Witczak, dyrektor regionalny, Segro.