b_200_150_16777215_00_images_wiadomosci_logistyka_magazyn_magazyn_3445r3e533562325.jpg

Firma LBP Manufacturing Poland przedłużyła umowę najmu ponad 5 tys. m kw. powierzchni magazynowej wraz z częścią biurową w kompleksie Logicor w Łodzi. Eksperci z JLL reprezentowali LBP w transakcji.


– Zdecydowaliśmy o pozostaniu w parku magazynowym Logicor z kilku powodów. Należą do nich: dogodna lokalizacja dla naszych pracowników, jakość powierzchni, dogodne opcje transportu i dystrybucji w kraju i Europie, jak również możliwość dalszego rozwoju – mówi Brent Denniston, Senior Vice President Global Business Development, LBP Manufacturing. Łódzka siedziba LBP obejmuje ponad 4 400 m kw. powierzchni magazynowej oraz reprezentacyjne biuro o wielkości ponad 600 m kw.

– Specyfika działalności firmy produkcyjnej, jaką jest LBP, wymaga dostarczenia powierzchni, którą można dostosować do szeregu wymagań technicznych najemcy. Dodatkowo, niezwykle ważnym aspektem jest lokalizacja i dostęp do wykwalifikowanych kadr. Logicor Łódź I spełnia wszystkie oczekiwania naszego klienta, stąd decyzja LBP o przedłużeniu umowy najmu w tej inwestycji – mówi Paulina Dziubińska, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL.

Logicor Park Łódź położony jest jedynie sześć km od centrum miasta, przy ulicy Manewrowej na Widzewie. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość ważnych szlaków komunikacyjnych. Magazyny w Łodzi położone są w odległości 20 km od autostrady A2 oraz 30 km od autostrady A1. Ponadto, teren obiektu jest dobrze skomunikowany z centralną częścią miasta, dzięki bliskości przystanków autobusowych komunikacji publicznej. Łączna powierzchnia magazynowa kompleksu to 55 000 m kw.
źródło: magazyny.pl