b_200_150_16777215_00_images_artykuly_04_17_cirkle_3535f2324f32423.jpg

Dwa nowoczesne obiekty Circle KPolskazlokalizowane są przy autostradzie A-1 w Miejscach Obsługi Podróżnych Machnacz (trasa Łódź-Gdańsk) i Lubień (trasa Gdańsk-Łódź).Nowe inwestycje usytuowane po przeciwległych stronach autostrady,należą do segmentu Premium. Oferta tych stacji usatysfakcjonuje klientów oczekujących najwyższej jakości paliw i dodatkowych usługpozapaliwowych.


W ofercie paliw znajdują sięwysokiej jakości produkty miles – benzyna 95, olej napędowy i LPG, a także produkty Premium benzyna 98 milesPlus i diesel milesPlus. Dla samochodów osobowych przeznaczonych jest 10 stanowisk do tankowania oraz dwa stanowiska autogazu (LPG). Dla pojazdów ciężarowych (TIR) przewidziano trzy stanowiska z możliwością szybkiego tankowania (120 l/min.) oraz AdBLUE.

Obie stacje składają się z bogato wyposażonegosklepu o powierzchni ok.450m²oraz restauracji z zapleczem kuchennym, która może gościć do 50 podróżnych oferując im ciepłe dania w formie śniadań czy obiadów. Na terenie obu sklepów znajdują się również sekcjeSimply Great Coffeeoferujące szeroki wybór najwyższej jakości kawy.Miłośnicytego napoju będą mogli wybierać pomiędzy kawą z wysokiej jakości ekspresów ciśnieniowych, a tą z ekspresów przelewowych. Uzupełnieniem kawy jest oferta świeżo wypiekanych na miejscu ciastek i pieczywa.Na obu stacjach dostępny jest także szeroki wybór hot dogów pod marką ”Prawdziwe hot dogi prosto z grilla”. Osoby podróżujące z dziećmimają do dyspozycji przewijaki oraz plac zabaw. Na obu stacjach znajdują się bankomaty firmy EURONET.

Dla samochodów osobowych przewidzianodwa stanowiska serwisowe z odkurzaczem, kompresorem i możliwością wyczyszczenia dywaników, natomiast dla pojazdów ciężarowych znajduje się pole serwisowe oraz parking.Rozbudowane zostały również węzły sanitarne z prysznicami, zaprojektowane z myślą o kierowcach, którzy chcą się odświeżyćw trakcie podróży. Obie stacje są odpowiednio oznakowane, a ich lokalizacja jest widoczna z odległości kilku kilometrów, dzięki podświetlanym znakom z logo firmy, umieszczonym na 30-metrowych słupach.

- Proces zmiany marki ze Statoil na Circle K rozpocznie się oficjalnie 11 maja br. w Warszawie. Jednak dwa nowoczesne obiekty przy autostradzie A-1 działająjuż pod logo Circle K. Inwestycje te sąpotwierdzeniem dalszego rozwoju firmy AlimentationCouche-Tard na polskim rynku. Cieszymy się, że kierowcy podróżujący autostradą A-1 będą mogli przekonać się, że naszym celem jest zapewnienie im oferty na najwyższym,światowympoziomie -–mówi Michał Ciszek, Dyrektor Działu Operacyjnego w Circle K Polska.

Stacje Circle K przy autostradzie A-1 czynne są całodobowo i akceptują karty bankowe, karty Routex, DKV i UTA oraz karty programu lojalnościowego, który na obu nowych stacjach paliw działa pod nową nazwą Circle K Extra Club.