b_200_150_16777215_00_images_artykuly_05_17_kongres_morski_356hg356hg36f242.jpg

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, piątej już edycji Międzynarodowego Kongresu Morskiego w Szczecinie. Wydarzenie rozpocznie się 8 czerwca, o godz. 12:00 w Filharmonii Szczecińskiej. Natomiast uroczyste zakończenie odbędzie się 9 czerwca, o godz. 18:30 na Wałach Chrobrego w Szczecinie.


Istotna rola Kongresu

Dla gospodarki morskiej to najważniejsze wydarzenie o międzynarodowym znaczeniu. W tegorocznej edycji oprócz żeglugi śródlądowej równie ważnym tematem będzie szeroko rozumiana edukacja morska na szczeblu szkolnictwa wyższego, średniego oraz zawodowego.

Kongres staje się istotnym elementem procesu odbudowy przemysłu stoczniowego, żeglugi morskiej i śródlądowej oraz rybołówstwa.

Informacje dodatkowe

Rejestracja
W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia 5. Międzynarodowego Kongresu Morskiego rozpoczęła się rejestracja na wydarzenie. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie Kongresu: http://kongres-morski.pl/rejestracja/

Harmonogram, prelegenci
Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem Kongresu, listą prelegentów oraz wydarzeń towarzyszących:


Aplikacja mobilna
Wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji mobilnej 5. Międzynarodowego Kongresu Morskiego w Szczecinie. Dzięki temu wszystkie niezbędne informacje dotyczące Kongresu (np. listę prelegentów, harmonogram, galerię zdjęć, informacje o hotelach i uczestnikach) będą Państwo mieli zawsze przy sobie.

Aplikację można pobrać w sklepach AppStore i Google Play.