b_200_150_16777215_00_images_artykuly_04_17_magazyn_45g3567yfgv353gv35.jpg

P3 postawił ostatnią kolumnę magazynu o powierzchni 26 tys. m kw. w parku logistycznym P3 Błonie obok Warszawy. Magazyn BTS zostanie wybudowany dla firmy Antalis, wiodącego europejskiego dystrybutora papieru, systemów pakowania i tworzyw sztucznych służących komunikacji wizualnej.


Antalis jest numerem dwa na świecie w swojej branży, przeprowadzając operacje w 43 krajach, na 5 kontynentach i robiąc 14 tys. dostaw na dobę.

Obiekt o powierzchni 26 tys. m kw. w parku P3 Błonie jest zaprojektowany zgodnie z wymaganiami najemcy. W budynku zostaną zastosowane rozwiązania ekologiczne w postaci paneli izolacyjnych, paneli słonecznych do ogrzewania wody użytkowej, a także oświetlenia LED. P3 zapewni także nowemu najemcy zewnętrzne biuro, które zajmie 805 mkw. Przekazanie powierzchni zaplanowane jest na połowę 2017 r.

Wybór parku P3 Błonie był podyktowany m.in. doskonałą lokalizacją, która pozwoli nam na sprawną przeprowadzkę z dotychczasowej siedziby i zatrzymanie zespołu pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy potrzebowaliśmy nowoczesnej powierzchni magazynowej dostosowanej do naszych wymagań. Deweloper wyszedł naprzeciw naszym oczekiwaniom i jestem przekonany, że ta współpraca będzie korzystna dla obu firm – powiedział Robert Mitura, CSEE Logistic Director Antalis.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i zaufania jaką obdarzyła nas tak rozpoznawalna marka, jaką jest Antalis. Cieszymy się, że najemca mając do wyboru całą naszą konkurencję podczas poszukiwań nowoczesnego magazynu zdecydował się na P3. Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie i potwierdzenie, że obiekty, które dostarczamy są najwyższej klasy – dodała Magda Kilijańska, Senior Leasing Manager P3 w Polsce.

Projekt jest jednym z kluczowych elementów strategii P3 – zakładającej przyśpieszenie zabudowy banku ziemi w Europie pozwalającego na wybudowanie 1.8 mln mkw. Jednocześnie firma poszukuje nowych terenów inwestycyjnych, zarówno w dziewięciu europejskich krajach, w których jest już obecna, jak i na nowych rynkach.
źródło: magazyny.pl