b_200_150_16777215_00_images_artykuly_04_17_pfl_345rf23432f32425424.jpg

W dniach 20-21 kwietnia 2017 r. w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej odbędzie się VII Poznańskie Forum Logistyczne, organizowane przez członków Koła Naukowego „Logistyka”, działającego na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.


Poznańskie Forum Logistyczne jest ogólnopolską konferencją, zrzeszającą studentów, profesorów i doktorów uczelni wyższych oraz przedstawicieli firm z branży logistycznej z całej Polski. Tematem tegorocznej edycji jest: „Wyzwania nowoczesnych łańcuchów dostaw. Zintegrowany, szczupły, zwinny?”.

Program konferencji przewiduje m.in. wystąpienia prelegentów renomowanych firm, stosujących nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, debatę przedstawicieli firm i profesorów Politechniki Poznańskiej, a także prezentacje referatów przygotowanych przez studentów w ramach konkursu. Uczestnicy VII Poznańskiego Forum Logistycznego drugiego dnia wezmą udział także w wycieczkach do wybranych przedsiębiorstw oraz w warsztatach przeprowadzonych przez przedstawicieli firm logistycznych. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie internetowej: www.pfl.put.poznan.pl.